O NÁS

S PlánBé JSTE DOMA!

Bytový design, truhlařina a stavařina od šikovných lidí

NAVRHUJEME

Co si navrhneme, to si z větší části taky uvedeme do praxe. Nemáme si proto sklony vymýšlet nemožné na počkání a zázraky do tří dnů.
Stavíme, ale rozhodně ne vzdušné zámky.
Netvoříme to, co se hezky vyjímá na fotografii v našem portfoliu, ale něco, v čem se skutečně dá žít.
Nestojíme o unifikované interiéry, o nichž si nemůžete být jisti, zda jste vlastně vůbec ve svém vlastním bytě, když se vrátíte v noci domů.
Jestli něco vystihuje naši tvorbu, jsou to dvě slova: GENIUS LOCI.

BOURÁME & STAVÍME

Jsme i trochu destruktivní, pokud je to potřeba.
Nefunkční, zbytečné a nehezké nemáme rádi.
Uděláme z něj opak.
Máte-li svůj vlastní projekt na rekonstrukci, nebojte se nám ho ukázat. Dáme nad ním hlavy dohromady a pokusíme se do něj vnést vlastní myšlenky, pokud to budě třeba.
Důležité ale je, abychom se naladili na stejnou notu. A poznali vás a vaše přání. Nestačí nám jenom vědět, co máme udělat, ale především musíme mít představu o tom, proč to máme udělat. Vytváříme projekty, které mají smysl.

VYRÁBÍME

Co ale rozhodně uznáváme, to jsou přírodní materiály, takže nás můžete najít podle vůně dřeva, kterak pro vás vyrábíme také nábytek. Pro nás neexistuje odtrženě kvalita a krása. Tyto dva atributy jdou neodmyslitelně ruku v ruce. Jen v kvalitě lze najít krásu. Vyrábíme především na základě vlastních návrhů, máme radost z toho, když za námi zůstává něco hmatatelného, tedy krom (nepochybně dostatečně hmatatelných) spokojených vás, našich zákazníků.  I předloženého návrhu se umíme zhostit, pokud v něm dokážeme uchopit vaše osobité přání.

JAKÉ MÁME CENY?

Můžeme vám přislíbit, že dostanete za své peníze adekvátní kvalitu.
V našem slovníku nehledejte slova jako „za kačku” nebo „za hubičku”. Kolébat na vlnách slibů o nejnižších cenách vás opravdu nebudeme.
Můžeme Vám ale slíbit, že to nebude tak strašné.
Každá zakázka je individuální, záleží především na Vašich požadavcích. Cenu díla Vám upřesníme, až si spolu o všem promluvíme.
Náš honorář neúčtujeme z proinvestovaných nákladů, naopak je fixní a nebude se navyšovat, samozřejmě za předpokladu, že také rozsah zůstane neměnný.

KDY ZA NÁMI PŘIJÍT?

It was half past six and the hands were quietly moving forwards, it was even later than half past, more like quarter to seven. Had the alarm clock not rung? He could see from the bed that it had been set for four o’clock as it should have been.

JAK DLOUHO TO BUDE TRVAT?

Tak dlouho, jak bude třeba. Na realizaci je zkrátka zapotřebí dostatek času. A my se nechceme zaklínat nesplnitelnými slovy „hned”, „okamžitě”, „rychle”. Je to nakonec jen zlomek času v porovnání s tím, jak dlouho budete ve výsledku našeho i vašeho snažení žít. Domov je takové dítě, které se nenaučí chodit ani mluvit ze dne na den, ale potom máte ze všeho, co dokáže, obrovskou radost.

PROČ DĚLAT DOMOV S NÁMI?

Odpusťte nám malou zlomyslnost. Do otázky jsme už totiž tak trochu ukryli odpověď. To je celé tajemství: Odpovědi jsou často zřetelné, jen je musíte najít a umět především pozorně poslouchat ostatní. Naslouchání je ostatně jedním z pilířů naší práce. Tedy? Protože my netvoříme pouhé byty. Děláme domovy. Krásné, funkční a osobité.

JAK VYPADÁ SPOLUPRÁCE?

It was half past six and the hands were quietly moving forwards, it was even later than half past, more like quarter to seven. Had the alarm clock not rung? He could see from the bed that it had been set for four o’clock as it should have been.

A collection of textile samples lay spread out on the table – Samsa was a travelling salesman and above it there hung a picture that he had recently cut out of an illustrated magazine and housed in a nice, gilded frame.
By Some Thinker

NÁŠ TÝM

Samej sympaťák.

John Doe

John Doe

Head Developer
Zdenek Bezdicek

Zdenek Bezdicek

Designer&Craftman

SPOLUPRACUJEME

Untitled-3


ZKONTAKTUJ NÁS!

Přejete si dozvědět se o nás více?

Kancelář:

 

Drtinova 557/10,
Smíchov,
150 00 Praha 5

Sídlo:

 

Chudenická 1059/30,
Hostivař,
102 00 Praha 10

info@planbe.cz
+420 774 003 004

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!